ARJ:N ALAISET KILPAILUT 31.8.2009//TULOKSET

Askellajijaoksen alaiset kilpailut tuovat Désordren kisalistoille mukavaa vaihtelua, ja nämä ovatkin ekat ARJ kisat täällä. Lämmittely tapahtuu kentällä/merkityllä maastolenkillä, ja itse kilpailu maneesissa tai pellolla. Buffetti on auki, sekä tallin toimisto toimii kansliana. Ei mennä turhaan tallin käytäville jotta hevoset saavat olla rauhassa!

Info
» Kilpailu pidetään 31.8.2009/Viimeinen ilmoittautumispäivä on 28.7.2009
» Vastuuhenkilönä toimii Caty, [email protected]
» Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

Rajoitukset&osallistuminen
» Yksi ratsastaja saa tuoda yhteen luokkaan korkeintaan viisi (5) hevosta
» Yksi hevonen saa osallistua korkeintaan viiteen (5) luokkaan
» Yhteen luokkaan otetaan 50 osallistujaa
» Osallistu sähköpostiin [email protected], ostikoksi ARJ01, alla olevassa muodossa
» Väärin ilmoittautuneet hylätään, ja mukana?- kyselyihin ei vastata.

Osallistumismuoto:
Luokka nro (rv)
Ratsastaja (VRL-0000) - Ratsu VH-0000 <*br> (Poista tähti!)

Samaan luokkaan osallistuvat saman luokkaotsikon alle.
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, mutta hevosen VH-tunnus suositeltava.
Ethän laita osallistumiseesi seuraa!


Luokat
Islanninhevosille:
Luokka 1: Töltti T.1
Luokka 2: 4-käynti V.1
Luokka 3: 5-käynti F.1
Luokka 4: Passikoe PP.1
Luokka 5: Kouluratsastus FS1

Kalliovuortenponeille:
Luokka 6: Amble
Luokka 7: 3-käyntiluokka

Muille askellajiroduille:
Luokka 8: Sekakäyntiluokka
Luokka 9: Seka monikäyntiluokka

T=Täynnä
TT=Tulokset tulleet

Viralliset tulokset löytyvät aikanaan VRL:n tulosarkistosta.

Osallistujat
Luokka 1: Töltti T.1 28/50
1. Heidi M. (VRL-0096) - Húnar frá Syndur
2. Aimie (VRL-2327) - Fjölvi frá Rajametsä VH-26868
3. Mari H (VRL-5704) - Dariá frá Geitungur VH-62414
4. Emilia J (VRL-4527) - Múska frá Strangur
5. Emilia J (VRL-4527) - Svarta-Dís frá Syndur
6. Peppi S. (VRL-1516) - Eríll frá Álfhólar VH-65190
7. Heidi M. (VRL-0096) - Abel frá Fléirtalá
8. Aimie (VRL-2327) - Dyfra frá Mimir VH-18213
9. Break (VRL-5810) - Kjarni frá Díver VH-63301
10. Peppi S. (VRL-1516) - Brynja frá Drómundur VH-65181
11. Mari H (VRL-5704) - Blíđa frá Brúnskóg VH-62641
12. Peppi S. (VRL-1516) - Bjálki frá Syndur VH-65196
13. Olio (VRL-6020) - Dóttla frá Bylurde VH-49885
14. Sidar (VRL-2967) - Brýja frá Drómundur VH-65745
15. Olio (VRL-6020) - Fjalar frá RWS VH-54199
16. Emilia J (VRL-4527) - Ímir frá Litlu-Sandvík VH-60227
17. Mari H (VRL-5704) - Jókell frá Syndur VH-62919
18. Peppi S. (VRL-1516) - Bránda frá Náttrún VH-65173
19. Heidi M. (VRL-0096) - Yrđlingur frá Syndur
20. Mari H (VRL-5704) - Gledi frá Trollsklo VH-54086
21. Aimie (VRL-2327) - Gremja frá Hamrihóli VH-32838
22. Mari H (VRL-5704) - Vinda frá Syndur VH-54291
23. Aimie (VRL-2327) - Fjölráđ frá Trollsklo VH-62604
24. Peppi S. (VRL-1516) - Viđbót frá Syndur VH-65194
25. Heidi M. (VRL-0096) - Sokkadís frá Glimá
26. Heidi M. (VRL-0096) - Ímir frá Melkorka
27. Aimie (VRL-2327) - Hrötuđur frá Bylur VH-37198
28. Caty (VRL-8119) - Svartur frá Nótt VH-62605

Luokka 2: 4-käynti V.1 26/50
1. Mari H (VRL-5704) - Gledi frá Trollsklo VH-54086
2. Mari H (VRL-5704) - Jókell frá Syndur VH-62919
3. Heidi M. (VRL-0096) - Sokkadís frá Glimá
4. Aimie (VRL-2327) - Skíma frá Hvannstóđi VH-31465
5. Olio (VRL-6020) - Dóttla frá Bylurde VH-49885
6. Caty (VRL-8119) - Svartur frá Nótt VH-62605
7. Mari H (VRL-5704) - Vinda frá Syndur VH-54291
8. Peppi S. (VRL-1516) - Viđbót frá Syndur VH-65194
9. Mari H (VRL-5704) - Dariá frá Geitungur VH-62414
10. Peppi S. (VRL-1516) - Eríll frá Álfhólar VH-65190
11. Peppi S. (VRL-1516) - Bránda frá Náttrún VH-65173
12. Heidi M. (VRL-0096) - Yrđlingur frá Syndur
13. Aimie (VRL-2327) - Vilnir frá Tóftum VH-32657
14. Emilia J (VRL-4527) - Ímir frá Litlu-Sandvík VH-60227
15. Heidi M. (VRL-0096) - Abel frá Fléirtalá
16. Mari H (VRL-5704) - Blíđa frá Brúnskóg VH-62641
17. Heidi M. (VRL-0096) - Húnar frá Syndur
18. Heidi M. (VRL-0096) - Ímir frá Melkorka
19. Aimie (VRL-2327) - Dagur frá Bezell VH-18908
20. Sidar (VRL-2967) - Brýja frá Drómundur VH-65745
21. Emilia J (VRL-4527) - Svarta-Dís frá Syndur
22. Emilia J (VRL-4527) - Múska frá Strangur
23. Peppi S. (VRL-1516) - Bjálki frá Syndur VH-65196
24. Olio (VRL-6020) - Fjalar frá RWS VH-54199
25. Aimie (VRL-2327) - Pálina frá Demantur VH-26869
26. Peppi S. (VRL-1516) - Brynja frá Drómundur VH-65181

Luokka 3: 5-käynti F.1 22/50
1. Heidi M. (VRL-0096) - Ímir frá Melkorka
2. Aimie (VRL-2327) - Lítla-Álma frá Rindi VH-27175
3. Peppi S. (VRL-1516) - Ljúrus frá Kolkrún
4. Aimie (VRL-2327) - Atla frá Dimmalimm VH-27850
5. Mari H (VRL-5704) - Vinda frá Syndur VH-54291
6. Aimie (VRL-2327) - Fjalladís frá MKJ VH-30259
7. Heidi M. (VRL-0096) - Sokkadís frá Glimá
8. Sidar (VRL-2967) - Brýja frá Drómundur VH-65745
9. Olio (VRL-6020) - Dóttla frá Bylurde VH-49885
10. Break (VRL-5810) - Kjarni frá Díver VH-63301
11. Aimie (VRL-2327) - Skodda frá Hjargórn VH-32833
12. Mari H (VRL-5704) - Blíđa frá Brúnskóg VH-62641
13. Peppi S. (VRL-1516) - Hera frá Drómundur VH-65170
14. Heidi M. (VRL-0096) - Abel frá Fléirtalá
15. Emilia J (VRL-4527) - Naddur frá Hnífur
16. Peppi S. (VRL-1516) - Ŕsta frá Sválur VH-65179
17. Mari H (VRL-5704) - Gledi frá Trollsklo VH-54086
18. Mari H (VRL-5704) - Dariá frá Geitungur VH-62414
19. Emilia J (VRL-4527) - Karlkyn frá Quartet VH-61239
20. Emilia J (VRL-4527) - Ísólfur frá Álfhólar VH-49456
21. Heidi M. (VRL-0096) - Yrđlingur frá Syndur
22. Mari H (VRL-5704) - Jókell frá Syndur VH-62919
23. Heidi M. (VRL-0096) - Húnar frá Syndur
24. Olio (VRL-6020) - Fjalar frá RWS VH-54199

Luokka 4: Passikoe PP.1 23/50
1. Heidi M. (VRL-0096) - Sokkadís frá Glimá
2. Caty (VRL-8119) - Svartur frá Nótt VH-62605
3. Peppi S. (VRL-1516) - Ljúrus frá Kolkrún
4. Mari H (VRL-5704) - Vargur frá Geitungur VH-62280
5. Aimie (VRL-2327) - Bragi frá Leynir VH-40847
6. Heidi M. (VRL-0096) - Yrđlingur frá Syndur
7. Emilia J (VRL-4527) - Naddur frá Hnífur
8. Mari H (VRL-5704) - Diana frá Leynir VH-51274
9. Heidi M. (VRL-0096) - Ímir frá Melkorka
10. Mari H (VRL-5704) - Fjalar frá Nino VH-62507
11. Aimie (VRL-2327) - Brenna frá Reykjavik VH-19816
12. Break (VRL-5810) - Kjarni frá Díver VH-63301
13. Peppi S. (VRL-1516) - Hera frá Drómundur VH-65170
14. Heidi M. (VRL-0096) - Húnar frá Syndur
15. Aimie (VRL-2327) - Glóinn frá Hvannstóđi VH-32143
16. Mari H (VRL-5704) - Fylgja frá Sválur VH-64428
17. Peppi S. (VRL-1516) - Ŕsta frá Sválur VH-65179
18. Aimie (VRL-2327) - Dóttla frá Kharvas VH-16959
19. Emilia J (VRL-4527) - Ísólfur frá Álfhólar VH-49456
20. Sidar (VRL-2967) - Brýja frá Drómundur VH-65745
21. Emilia J (VRL-4527) - Karlkyn frá Quartet VH-61239
22. Heidi M. (VRL-0096) - Abel frá Fléirtalá
23. Mari H (VRL-5704) - Hnefi frá Geitungur VH-62282

Luokka 5: Kouluratsastus FS1 20/50
1. Mari H (VRL-5704) - Fjalar frá Nino VH-62507
2. Heidi M. (VRL-0096) - Sokkadís frá Glimá
3. Heidi M. (VRL-0096) - Yrđlingur frá Syndur
4. Aimie (VRL-2327) - Brina frá Demantur VH-29895
5. Peppi S. (VRL-1516) - Ljúrus frá Kolkrún
6. Caty (VRL-8119) - Svartur frá Nótt VH-62605
7. Peppi S. (VRL-1516) - Hera frá Drómundur VH-65170
8. Heidi M. (VRL-0096) - Húnar frá Syndur
9. Heidi M. (VRL-0096) - Ímir frá Melkorka
10. Aimie (VRL-2327) - Rasnandál VH-18202
11. Aimie (VRL-2327) - Fáfnir frá Hjargórn VH-24537
12. Mari H (VRL-5704) - Hnefi frá Geitungur VH-62282
13. Mari H (VRL-5704) - Diana frá Leynir VH-51274
14. Mari H (VRL-5704) - Vargur frá Geitungur VH-62280
15. Sidar (VRL-2967) - Brýja frá Drómundur VH-65745
16. Mari H (VRL-5704) - Fylgja frá Sválur VH-64428
17. Aimie (VRL-2327) - Víglundur frá Hjargórn VH-29896
18. Break (VRL-5810) - Kjarni frá Díver VH-63301
19. Heidi M. (VRL-0096) - Abel frá Fléirtalá
20. Peppi S. (VRL-1516) - Ŕsta frá Sválur VH-65179

Luokka 6: Amble
1. Olio (VRL-6020) - Hidden Violence VH-47619
Luokka 7: 3-käyntiluokka
Luokka 8: Sekakäyntiluokka 10/50
1. Tijuana (VRL-3662) - Yorkoo
2. Caty (VRL-8119) - Tijuana´s Chipo VH-62320
3. Tijuana (VRL-3662) - Paco
4. Tijuana (VRL-3662) - Tijuana's Rock The Catskills
5. Break (VRL-5810) - Colour of Sunrise VH-65619
6. Tijuana (VRL-3662) - Manyara Fou
7. Caty (VRL-8119) - Musamia VH-62211
8. Tijuana (VRL-3662) - Tijuana's Piedra Preciosa
9. craky (VRL-9234) - Escroc VH-54689
10. Break (VRL-5810) - Bonito Seńhorita VH-64731
11. Olio (VRL-6020) - Ricardo Ion VH-47621
12. Olio (VRL-6020) - Escate Jet BRN VH-52045

Luokka 9: Seka monikäyntiluokka 10/50
1. Tijuana (VRL-3662) - Paco
2. Olio (VRL-6020) - Escate Jet BRN VH-52045
3. Tijuana (VRL-3662) - Tijuana's Piedra Preciosa
4. craky (VRL-9234) - Escroc VH-54689
5. Caty (VRL-8119) - Tijuana´s Chipo VH-62320
6. Break (VRL-5810) - Colour of Sunrise VH-65619
7. Tijuana (VRL-3662) - Yorkoo
8. Tijuana (VRL-3662) - Manyara Fou
9. Tijuana (VRL-3662) - Tijuana's Rock The Catskills
10. Olio (VRL-6020) - Ricardo Ion VH-47621
11. Break (VRL-5810) - Bonito Seńhorita VH-64731
12. Caty (VRL-8119) - Musamia VH-62211